انتخاب عضو مركز رشد تخصصي گياهان دارويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) به عنوان فناور برتر در ششمين جشنواره و نمايشگاه نوآوري و فناوري ربع رشيدي

ششمين جشنواره و نمايشگاه نوآوري و فناوري ربع رشيدي از تاريخ 10 لغايت 14 آبان ماه 1397 در محل نمايشگاه بين المللي تبريز برگزار گرديد. از جمله محصولات ارائه شده در اين نمايشگاه مي توان به شيرينيجات فراسودمند(پروتئينه و بدون شكر) غني شده با گياهان دارويي، نگهدارنده طبيعي و گياهي مقاوم به حرارت، دستگاه خرد كن ليوان يكبار مصرف و رنگ موي طبيعي اشاره نمود.

در اين نمايشگاه بيش از 360 طرح فناوري در 17 زون تخصصي از جمله نفت، گاز، پتروشيمي، نانو، خودرو، صنايع غذايي، آرايشي و بهداشتي، انرژي، نساجي، الكترونيك، مهندسي پزشكي و مواد پيشرفته با يكديگر رقابت كردند و در پايان 10 طرح به عنوان طرح برگزيده انتخاب شدند. آقاي مهندس اميد نگيني عضو مركز رشد تخصصي گياهان دارويي دانشگاه آزاد واحد اصفهان(خوراسگان) با طرح توليد محصولات غذايي فراسودمند و شيرينيجات پروتئينه و بدون قند و شيرينيهاي غنيشده با گياهان دارويي و شيرينيهاي حاوي جلبك دريايي اسپيرولينا و محصولات ويژه براي بيماران ديابتي و افراد سيلياكي و ساير افراد داراي رژيمهاي غذايي خاص به عنوان فناور برتر انتخاب و موفق به دريافت لوح سپاس نمايشگاه شد.

 

 

 
 
مرکز رشد گیاهان دارویی و طب سنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
Powered by DorsaPortal